O nás

Oznamujeme vám, že dne 5.1.2011 bylo oficielně registrováno sdružení KOMUNITNÍ ŠKOLA T.R.N.K.A.

Co to je?
-
dobrovolné a nezávislé sdružení lidí bez omezení věku, kteří mají společné zájmy v nejrůznějších oblastech. . .

Proč?
-  chceme společnými silami vytvořit prostředí a podněty pro aktivní  trávení volného času, vzdělávání a vzájemné obohacování . . .

Jak?
-  pojďme společně vytvořit partnerství na základě našich zájmů a potřeb . . (např. setkávání maminek, seniorů, dětí, dospívající mládeže . . .)
-  probuďme v sobě chuť dále se učit novým věcem – cizí jazyky, počítačové dovednosti, výtvarné a řemeslné tvoření, sportovní aktivity, . . .

Kdy?
– postupně. . .
-  od 10.2.2011 se začíná scházet Klub maminek z Dolní a Horní Lhoty (mohou se přidávat i další zájemkyně. . .),
-  v létě připravujeme dva tábory,
-  chystáme kurzy  výuky jazyků, základních počítačových dovedností
-  besedy a přednášky
-  taneční pro dospělé. . .

Kde?
- v Dolní Lhotě a okolních obcích